Výsledky základního kola soutěže „Zaúčtuj to“

Ve středu 8. 6. 2022 se dva soutěžní týmy z naší školy zúčastnily účetní soutěže, jejíž základní kolo se konalo v Praze. Soutěž „Zaúčtuj to“ je určená pro tříčlenné týmy žáků 3. ročníků obchodních akademií a středních škol s výukou účetnictví z celé České republiky. Celá soutěž je rozdělena do dvou etap: základní kola a GRAND finále.

V první části základního kola účtovaly týmy případové studie. Náš tým ve složení Anna Fantová, Adéla Kuberová a Natálie Šaníková (všechny ze 3.C) se umístil na 1. místě v konkurenci 20 škol. Bohužel tento tým v druhé – teoretické části Riskuj nepostoupil do finále.

Druhý tým ve složení Jana Blaháková (3.B), Jiří Dohanič a Martin Janků (oba 3.A) zvládl úspěšně případové studie a i semifinále. Ve finále základního kola se umístil na 3. místě a postoupil do Grand finále, které se uskuteční v Brně.

Gratulujeme a děkujeme všem studentům za vzornou reprezentaci školy.